cs
ODESLÁNÍ

Ubytování v našem penzionu

 

Poloha

Penzion na samotěV jižních Čechách, na okraji malé obce Omlenice – Horšov, asi 3 km jihozápadně od města Kaplice. Dům stojí téměř na samotě, uprostřed polí a luk. Naprosto ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou v náručí malebné jihočeské krajiny. Okolí nabízí výborné podmínky ke koupání, rybaření, pěší turistiku i cykloturistiku, houbaření či podnikání výletů. V okolí se nachází řada kulturních a historických pamětihodností – např. krásné historické město Český Krumlov se zámkem a proslulým otáčivým hledištěm 20 km, klášter Zlatá Koruna 21 km, hrad Rožmberk 21 km, klášter Vyšší Brod 22 km, hrad Žumberk 22 km, hrad Nové Hrady 25 km, městečko Hluboká nad Vltavou s krásným zámkem 35 km, lovecký zámeček Ohrada a zoologická zahrada 35 km a mnoho dalších.

 


Vzdálenosti

Základní potraviny, restaurace a supermarket (Kaplice) 3 km. Koupání, provozování vodních sportů a možnost rybaření (s povolenkou) na Lipenském jezeře 30 km. Venkovní a krytý bazén a sauna (Český Krumlov) 19 km nebo (České Budějovice) 29 km. Bazén též ve Freistadtu (Rakousko) 26 km. Tenisový kurt (Kaplice) 3 km. Golfové hřiště (Svachova Lhotka) 17 km. Jízda na koních (Omlenice) 4 km. Rybaření (s povolenkou) v řece Malši nebo okolních soukromých rybnících. Les 500 m.


Ubytování

Penzion Na samotě nabízí možnost odpočinku  v 2,3 a 4 lůžkových  pokojích  při  cestách  do hor nebo k moři. Penzion 3 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Dále jsou k dispozici dvě velmi hezky zařízená apartmá ve volně stojícím domě. Každé apartmá má vlastní vchod.

 

 

Apartmá A

Vstup z boční části domu ,hala s posezením ,chodba a schody do podkroví .Kuchyně s jídelním stolem ,  elektrickým sporákem se čtyřmi varnými plotýnkami a troubou, digestoří, lednicí, kávovarem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Obývací pokoj / ložnice s dvojlůžkem, gaučem (zároveň jedno lůžko) a televizí. Druhá ložnice se třemi   samostatnými lůžky.s rozkládacím gaučem (  1a půl lůžka ) Koupelna s novým skleněným sprchovým koutem a toaletou. Ústřední topení. K dispozici venkovní  posezením  s grilem.

 

Apartmá B

Bezbariérové apartmá v nově postavené části domu. Vchod z boku budovy , hala ze které  je vchod do obou pokojů Za 3 lůžkovým pokojem je  kuchyně s jídelním stolem, elektrickým sporákem s keramickou varnou deskou, digestoří, lednicí, kávovarem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Druhý obývací pokoj / ložnice 2 lůžka  a televizí. Koupelna se sprchou a toaletou. Ústřední topení. K dispozici  pergola  s posezením a grilem. Společná zařízení. Pro hosty je k dispozici  oplocená zahrada s okrasným rybníčkem, oválný zastřešený bazén 9 x 4 m,  terasa u bazénu, pergola,  trampolína,  travnaté hřiště ,pískoviště, houpačka, stolní tenis a fotbálek  venkovní krb.

 

 

Stravování

Je zde možnost objednat si snídaně a po domluvě je možný dovoz obědů i večeří.

 

Společná zařízení

Pro hosty je k dispozici částečně oplocená zahrada s okrasným rybníčkem, oválný zastřešený bazén 9 x 4 m, velká terasa u bazénu, pergola, trampolína, pískoviště, houpačka, stolní tenis a po dohodě s pronajímatelkou i venkovní krb.


Zvláštnosti

Malá domácí zvířata na dotaz. Jedna dětská postýlka na požádání (pouze jedna pro obě apartmá). WiFi připojení k internetu a povlečení k dispozici. Pronajímatelka bydlí v jedné části domu, v bytě s vlastním vchodem, a respektuje soukromí hostů. Po dohodě s pronajímatelkou a za poplatek možnost využívat saunu , vířivku  ,služby masážního a kosmetického salónu, který patří majitelce (masáže, kosmetika, pedikúra, manikúra, modeláž nehtů). Spotřeba elektrické energie se hradí na místě.

 

Doporučení

FOTOGALERIE

Penzion na samotě

Provozovatel:
Irena Pavlikova
Adresa:
Omlenice 8, Horšov 382 41
Telefon:
+420 602 496 208
Mobil:
+420 776 858 833
E-mail:
irenapavlikova@gmail.com
WWW:
http://www.ubytovanikaplice.cz